Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Verbeek Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Nijmegen met 58–107 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 5.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 5333 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 345.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680615
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kleine Wereld — 0.18 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa Kakelbont — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Apotheek — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lasage — 0.62 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 1.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Goffert — 2.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chinees-Indisch restaurant Lotus — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.162 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.245 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~913 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~249 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met metaal |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | VC Nefit Trendline HRC25 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 315 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 443.240 | € -6.760 | |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | F | € 469.000 |
+€ 45.000
6 stap(pen)
|
€ 514.000 | +€ 64.000 | |
| Hillekensacker 1232 't Acker | 106 | C | € 355.000 |
+€ 24.910
3 stap(pen)
|
€ 379.910 | € -70.090 | |
| Triangelstraat 15 Neerbosch-Oost | 104 | C | € 350.000 |
+€ 29.120
3 stap(pen)
|
€ 379.120 | € -70.880 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinstraat 67 Bottendaal | 95 | 5 | C | € 540.000 | € 5.684 |
| Loevesteinstraat 121 Hatert | 91 | 5 | D | € 290.000 | € 3.187 |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | 5 | F | € 469.000 | € 4.690 |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | 5 | A | € 435.000 | € 4.223 |
| Triangelstraat 15 Neerbosch-Oost | 104 | 5 | C | € 350.000 | € 3.365 |
| Hillekensacker 1232 't Acker | 106 | 5 | C | € 355.000 | € 3.349 |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | 5 | C | € 579.000 | € 5.411 |
| Pater Eijmardweg 30 Brakkenstein | 106 | 5 | C | € 675.000 | € 6.368 |