Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 389 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Domicilie Makelaars Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Ede met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+22.8% t.o.v. mediaan van € 4.766/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 4914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 365.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edese Schoolvereniging — 0.38 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Speelboom — 0.65 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.64 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zorgcentrum Beatrixpark — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zuiderzorg — 1.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 1.76 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 1.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | China Town — 0.56 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.350 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.822 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2068 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 846 per jaar en 846 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 320 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 14.040
2 stap(pen)
|
€ 539.040 | € -10.960 | |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -11.000 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 7.490
1 stap(pen)
|
€ 517.490 | € -32.510 | |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 15.080
2 stap(pen)
|
€ 515.080 | € -34.920 | |
| Hoenwaard 35 De Venen en Zanden | 122 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 | +€ 0 | € 514.500 | € -35.500 | |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 40.000 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 6.440
1 stap(pen)
|
€ 501.440 | € -48.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | 5 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | 4 | D | € 495.000 | € 5.380 |
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | 4 | A | € 469.000 | € 5.098 |
| Krusemanstraat 6 Elskamp | 94 | 5 | C | € 395.000 | € 4.202 |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | 4 | B | € 440.000 | € 4.583 |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Schaapsweg 109 Indische buurt | 101 | 4 | G | € 650.000 | € 6.436 |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | 5 | B | € 695.000 | € 6.814 |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Vogelwikke 24 Halderbrink | 84 | 5 | A | € 419.000 | € 4.988 |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | 5 | A | € 425.000 | € 4.048 |