apartment · resale
Jacob van Lennepkade 228
1053NC Amsterdam · Borgerbuurt · wijk Van Lennepbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 2 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DMC Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 198 apartments in Amsterdam met 39–74 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+6.4% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jacob van Lennepkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jacob van Lennepkade 336 | 53 | C | € 495.000 | € 9.340 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 24903 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 480.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ES02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede school De Kinkerbuurt — 0.11 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Natuurfontein WG — 0.36 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.07 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kinker Apotheek — 0.19 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fijnhout — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | vita Lente — 0.09 km · 184 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.425 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.625 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1254 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~513 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 513 per jaar en 513 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 179 m³ |
| Indeling | 2 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord | 60 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | D | € 525.000 |
+€ 3.990
1 stap(pen)
|
€ 528.990 | +€ 3.990 | |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | E | € 525.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 532.540 | +€ 7.540 | |
| Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt | 55 | F | € 525.000 |
+€ 9.350
3 stap(pen)
|
€ 534.350 | +€ 9.350 | |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 10.000 | |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | B | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | € -15.000 | |
| Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord | 59 | A++++ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 20.000 | |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | D | € 500.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 504.410 | € -20.590 | |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | F | € 495.000 |
+€ 9.350
3 stap(pen)
|
€ 504.350 | € -20.650 | |
| Curaçaostraat 122 Postjeskade e.o. | 59 | D | € 545.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 549.130 | +€ 24.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |
| Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord | 59 | 2 | A++++ | € 545.000 | € 9.237 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | 2 | F | € 495.000 | € 9.000 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | 2 | A+ | € 485.000 | € 8.818 |
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | 2 | C | € 525.000 | € 8.750 |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | 2 | C | € 465.000 | € 8.158 |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | 2 | B | € 495.000 | € 8.250 |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | 2 | A | € 495.000 | € 8.115 |