house · resale
Belle van Zuylenstraat 2
4207KG Gorinchem · Laag Dalem I · wijk Wijk 11 laag Dalem · Gorinchem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 206 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Groeneveld Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Gorinchem met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 4.175/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gorinchem
| Inwoners | 2.095 |
|---|---|
| Dichtheid | 6070 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05121105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Graaf Reinaldschool — 0.23 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Hoog Dalem — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Ruiter — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Beatrixziekenhuis — 2.74 km |
| OV-station | Gorinchem — 1.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw Azië — 0.43 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.760 per jaar (~€ 230/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.927 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2346 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~828 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 552 per jaar en 552 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 575 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gorinchem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Greshoffstraat 22 Laag Dalem II | 136 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -15.000 | |
| Halve Maan 20 Wijdschild | 113 | B | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 20.000 | |
| Kleine Haarsekade 80 Haarwijk Oost | 118 | C | € 600.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 610.620 | +€ 45.620 | |
| Haarweg 8 Bedrijventerrein Noord | 110 | D | € 600.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 617.600 | +€ 52.600 | |
| Citadel 8 Wijdschild | 126 | D | € 485.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 505.160 | € -59.840 | |
| Dokter Hiemstralaan 71 Stalkaarsen | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | € -104.740 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Greshoffstraat 22 Laag Dalem II | 136 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.044 |
| Citadel 8 Wijdschild | 126 | 4 | D | € 485.000 | € 3.849 |
| Kleine Haarsekade 80 Haarwijk Oost | 118 | 5 | C | € 600.000 | € 5.085 |
| Halve Maan 20 Wijdschild | 113 | 4 | B | € 585.000 | € 5.177 |
| Tolsteeg 13 Benedenstad | 130 | 5 | C | € 725.000 | € 5.577 |
| Dokter Hiemstralaan 71 Stalkaarsen | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Haarweg 8 Bedrijventerrein Noord | 110 | 4 | D | € 600.000 | € 5.455 |
| Dokter Bauerstraat 56 Stalkaarsen | 118 | 5 | B | € 415.000 | € 3.517 |
| Dokter Hiemstralaan 55 Stalkaarsen | 115 | 5 | C | € 395.000 | € 3.435 |
| Schuttersgracht 11 Benedenstad | 104 | 4 | B | € 425.000 | € 4.087 |
| Vest 19 Wijdschild | 106 | 5 | A | € 435.000 | € 4.104 |
| Henriette Roland-Holststraat 24 Laag Dalem I | 103 | 5 | C | € 430.000 | € 4.175 |