databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Larikslaan 33

1087SC Amsterdam · Rieteiland-Oost · wijk IJburg-Zuid · Amsterdam

€ 3.390.000
€ 9.603 / m²
353 7kamers A+
Foto 1 van Larikslaan 33 Foto 2 van Larikslaan 33 Foto 3 van Larikslaan 33 Foto 4 van Larikslaan 33 Foto 5 van Larikslaan 33 Foto 6 van Larikslaan 33 Foto 7 van Larikslaan 33 Foto 8 van Larikslaan 33 Foto 9 van Larikslaan 33 Foto 10 van Larikslaan 33 Foto 11 van Larikslaan 33 Foto 12 van Larikslaan 33

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.353 m²
Perceel455 m²
Kamers7 (6 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Lunshof Makelaardij Amsterdam (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Andere woningen in Larikslaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Larikslaan 6 245 A+ € 2.475.000 € 10.102
Larikslaan 9 245 A+ € 2.489.000 € 10.159

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners310
Dichtheid2983 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 1.880.000 deze listing +80% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt1%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363ML03 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Terra Nova — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindergarden Haveneiland — 0.61 km
Supermarkt Versmarkt — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Synergia — 0.71 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Kwartier IJburg — 1.09 km
OV-station (naamloos) — 0.7 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Sunny Side — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 16.184 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 732.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 353 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.942 per jaar (~€ 412/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 16.596 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3883 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1059 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2018
BouwBestaande bouw
Soort objectVilla, vrijstaande woning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A1
Inhoud1.364 m³
TuinTuin rondom
Indeling7 kamers (6 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (2)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Wijkergouw 36 Schellingwoude-Oost 301 8 A € 2.350.000 € 7.807
Sloterweg 1115 Sloterweg e.o. 315 8 A+ € 1.950.000 € 6.190