Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 349 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Oss met 107–198 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+25.3% t.o.v. mediaan van € 3.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 6.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 2778 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08281001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berghem — 0.72 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Berghem — 0.72 km |
| OV-station | Oss — 2.93 km |
| Restaurant | Murat's Place — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.509 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 155.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.142 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.687 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~459 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 627 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gemeintje 4 Lithoijen | 180 | A | € 765.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 779.400 | +€ 44.400 | |
| Molenstraat 36 Lith | 174 | A | € 775.000 |
+€ 13.920
1 stap(pen)
|
€ 788.920 | +€ 53.920 | |
| Schoolweg 12 Lith | 163 | C | € 750.000 |
+€ 45.640
3 stap(pen)
|
€ 795.640 | +€ 60.640 | |
| Kortfoortstraat 62 Kortfoort | 150 | F | € 575.000 |
+€ 67.500
6 stap(pen)
|
€ 642.500 | € -92.500 | |
| Harnas 124 De Noord | 130 | A | € 598.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 608.400 | € -126.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kortfoortstraat 62 Kortfoort | 150 | 5 | F | € 575.000 | € 3.833 |
| Schoolweg 12 Lith | 163 | 6 | C | € 750.000 | € 4.601 |
| Landbouwlaan 251 Berghem-Zuid | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Molenstraat 36 Lith | 174 | 5 | A | € 775.000 | € 4.454 |
| Esculaaphof 4 Kortfoort | 146 | 5 | A+ | € 540.000 | € 3.699 |
| Harnas 124 De Noord | 130 | 5 | A | € 598.000 | € 4.600 |
| Runrotstraat 25 Geffen | 140 | 6 | A | € 509.000 | € 3.636 |
| Gemeintje 4 Lithoijen | 180 | 6 | A | € 765.000 | € 4.250 |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | 5 | A+ | € 509.000 | € 3.915 |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | 5 | A | € 449.000 | € 3.301 |
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |
| Adelaar 92 Roofvogelbuurt | 169 | 6 | B | € 450.000 | € 2.663 |