apartment · resale
Tesselschadestraat 31
1054ET Amsterdam · Vondelparkbuurt-Oost · wijk Vondelparkbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 201 apartments in Amsterdam met 80–149 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 98e percentiel (+59.5% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 900 |
|---|---|
| Dichtheid | 7155 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.187.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EV02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Muziekpakhuis — 0.22 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Vondelstraat — 0.11 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.22 km · 42 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wittop Koning — 0.15 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | DC Klinieken — 0.37 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 2.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.79 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Joost — 0.03 km · 318 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.923 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 313.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.076 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met leisteen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 419 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € 0 | |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | C | € 1.400.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.427.600 | € -22.400 | |
| Frans van Mierisstraat 131 Hondecoeterbuurt | 104 | A | € 1.475.000 | +€ 0 | € 1.475.000 | +€ 25.000 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 1.402.400 | € -47.600 | |
| Frans van Mierisstraat 45 Johannes Vermeerbuurt | 100 | A | € 1.550.000 | +€ 0 | € 1.550.000 | +€ 100.000 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 1.327.940 | € -122.060 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | € -150.000 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | € -160.000 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.276.600 | € -173.400 | |
| Michelangelostraat 22 Minervabuurt-Midden | 108 | C | € 1.250.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 1.271.600 | € -178.400 | |
| Egelantiersgracht 199 Bloemgrachtbuurt | 133 | C | € 1.635.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 1.661.600 | +€ 211.600 | |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | C | € 1.175.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 1.197.600 | € -252.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | 4 | D | € 1.295.000 | € 10.615 |
| Michelangelostraat 22 Minervabuurt-Midden | 108 | 4 | C | € 1.250.000 | € 11.574 |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | 4 | C | € 1.175.000 | € 10.398 |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | 4 | B | € 1.150.000 | € 9.829 |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | 4 | A++ | € 1.290.000 | € 10.238 |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | 4 | B | € 1.100.000 | € 9.402 |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | 4 | A | € 1.095.000 | € 9.202 |
| Tweede Kostverlorenkade 19 Bellamybuurt-Noord | 114 | 4 | A | € 1.050.000 | € 9.211 |
| Frans van Mierisstraat 131 Hondecoeterbuurt | 104 | 3 | A | € 1.475.000 | € 14.183 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | 4 | B | € 1.050.000 | € 9.545 |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | 5 | D | € 1.150.000 | € 9.746 |