apartment · resale
Dedemsvaartweg 797
2545DN Den Haag · Zijden, Steden en Zichten · wijk Wijk 33 Bouwlust · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaars Korporaal & Bertels b.v. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 146 apartments in Den Haag met 65–120 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Dedemsvaartweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Dedemsvaartweg 1051 | 99 | B | € 425.000 | € 4.293 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 8222 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 248.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183396
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nutsschool Woonstede — 0.17 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berestein — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Berenstein — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bekir Usta — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.860 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.945 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1581 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 372 per jaar en 372 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 299 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -6.000 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -6.000 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 367.820 | € -7.180 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 366.700 | € -8.300 | |
| Nunspeetlaan 293 Oostbroek-Zuid | 96 | D | € 350.000 |
+€ 15.360
2 stap(pen)
|
€ 365.360 | € -9.640 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 362.800 | € -12.200 | |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | D | € 375.000 |
+€ 13.760
2 stap(pen)
|
€ 388.760 | +€ 13.760 | |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | E | € 339.500 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 360.400 | € -14.600 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 392.820 | +€ 17.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | 3 | A | € 369.000 | € 3.926 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | 3 | A | € 369.000 | € 4.011 |
| Nunspeetlaan 293 Oostbroek-Zuid | 96 | 3 | D | € 350.000 | € 3.646 |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | 3 | C | € 335.000 | € 3.602 |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | 3 | C | € 385.000 | € 4.425 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | 4 | E | € 380.000 | € 4.270 |