house · resale
Sint Vincentiusplantsoen 64
2212TP Noordwijkerhout · In den Houte · wijk Noordwijkerhout · Noordwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 92 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heemskerk Makelaardij-Hypotheken-Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Noordwijk met 74–137 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.991/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordwijk
| Inwoners | 1.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3746 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05750301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Prinsenhof — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.72 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Schelft — 0.77 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Dijkzicht — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | U Górala — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.526 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.597 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~530 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 386 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sint Janstraat 7 In den Houte | 101 | A+++ | € 500.000 |
+€ 14.140
1 stap(pen)
|
€ 514.140 | € -14.860 | |
| Stokroos 1 Mossenest Zuid | 84 | A | € 475.000 |
+€ 36.960
4 stap(pen)
|
€ 511.960 | € -17.040 | |
| Stijntjesduinstraat 38 Zeeheldenbuurt | 79 | D | € 495.000 |
+€ 56.090
7 stap(pen)
|
€ 551.090 | +€ 22.090 | |
| P J Warmerdamstraat 20 De Zilk | 106 | D | € 495.000 |
+€ 75.260
7 stap(pen)
|
€ 570.260 | +€ 41.260 | |
| Verlengde Hoogstraat 6 Guldemond | 106 | D | € 519.000 |
+€ 75.260
7 stap(pen)
|
€ 594.260 | +€ 65.260 | |
| Kamille 24 Mossenest Zuid | 130 | B | € 525.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 596.500 | +€ 67.500 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verlengde Hoogstraat 6 Guldemond | 106 | 4 | D | € 519.000 | € 4.896 |
| Sint Janstraat 7 In den Houte | 101 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 4.950 |
| P J Warmerdamstraat 20 De Zilk | 106 | 5 | D | € 495.000 | € 4.670 |
| Stokroos 1 Mossenest Zuid | 84 | 4 | A | € 475.000 | € 5.655 |
| Kamille 24 Mossenest Zuid | 130 | 4 | B | € 525.000 | € 4.038 |
| Stijntjesduinstraat 38 Zeeheldenbuurt | 79 | 4 | D | € 495.000 | € 6.266 |
| Gerrit Heeringastraat 4 Boechorst | 130 | 5 | A+ | € 699.000 | € 5.377 |
| Kerkstraat 101 Victor Zuid | 136 | 5 | C | € 639.000 | € 4.699 |
| Boerenburgerweg 31 Kern Binnen Noord | 128 | 5 | A | € 789.000 | € 6.164 |
| Zuidbroek 67 Boechorst | 137 | 5 | A | € 685.000 | € 5.000 |