house · resale
Nikolaus Boutstraat 6
3273BC Westmaas · Westmaas Woonkern · wijk Wijk 03 Westmaas · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 204 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij de Jong B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Hoeksche Waard met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+9.0% t.o.v. mediaan van € 4.181/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 1.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 3251 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | cbs De Weerklank — 0.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 0.09 km |
| Restaurant | De Koningshoeve — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.984 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.862 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1612 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~496 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 510 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | E | € 525.000 |
+€ 43.560
4 stap(pen)
|
€ 568.560 | +€ 3.560 | |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | C | € 565.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 588.400 | +€ 23.400 | |
| Plaete 15 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 132 | B | € 579.000 |
+€ 14.520
1 stap(pen)
|
€ 593.520 | +€ 28.520 | |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | C | € 495.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 518.600 | € -46.400 | |
| Veerweg 10 Numansdorp Buitengebied | 89 | C | € 469.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 486.800 | € -78.200 | |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 85.000 | |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | C | € 450.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 476.400 | € -88.600 | |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -96.000 | |
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | C | € 439.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 460.000 | € -105.000 | |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | C | € 435.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 457.000 | € -108.000 | |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Plaete 15 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 132 | 5 | B | € 579.000 | € 4.386 |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | 4 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | 5 | C | € 450.000 | € 3.409 |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | 4 | E | € 525.000 | € 3.977 |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | 4 | C | € 495.000 | € 4.195 |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | 4 | A | € 469.000 | € 3.844 |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | 4 | A | € 675.000 | € 5.579 |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | 5 | C | € 435.000 | € 3.955 |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | 5 | A | € 650.000 | € 4.577 |
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | 6 | B | € 435.000 | € 3.783 |