house · resale
Theo van Doesburgstraat 58
3544MH Utrecht · Het Zand-West · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 141 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX De Woonspecialist (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 houses in Utrecht met 98–183 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 5.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 6.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 7911 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 610.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440921
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Het Zand — 0.4 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.18 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Zand — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Het Zand — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Terwijde — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fusion2Go — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.509 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 155.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 141 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.974 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.673 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1551 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~423 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 496 m³ |
| Tuin | Achtertuin, patio/atrium en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | A+ | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | € -5.000 | |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | A++++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -10.000 | |
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -10.000 | |
| Bruidsbloemlaan 5 Vleuterweide-West | 152 | A | € 739.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 751.160 | +€ 16.160 | |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | A | € 699.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 709.880 | € -25.120 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 709.520 | € -25.480 | |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | A | € 695.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 705.160 | € -29.840 | |
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | A+ | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | +€ 30.000 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 704.760 | € -30.240 | |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | A | € 689.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 699.800 | € -35.200 | |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | A+ | € 697.500 | +€ 0 | € 697.500 | € -37.500 | |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | B | € 750.000 |
+€ 24.130
2 stap(pen)
|
€ 774.130 | +€ 39.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | 6 | C | € 750.000 | € 5.245 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | 6 | A | € 675.000 | € 4.655 |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | 6 | A | € 689.000 | € 5.104 |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | 6 | A+++ | € 685.000 | € 5.229 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | 6 | A+ | € 697.500 | € 5.365 |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | 6 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | 6 | A | € 799.000 | € 5.222 |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |