databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Meijerinksberg 15

7641RX Wierden · Verspreide huizen Wierdenseveld · wijk Wijk 01 Landelijk gebied Wierden · Wierden

€ 1.100.000
€ 5.419 / m²
203 5kamers A+
Foto 1 van Meijerinksberg 15 Foto 2 van Meijerinksberg 15 Foto 3 van Meijerinksberg 15 Foto 4 van Meijerinksberg 15 Foto 5 van Meijerinksberg 15 Foto 6 van Meijerinksberg 15 Foto 7 van Meijerinksberg 15 Foto 8 van Meijerinksberg 15 Foto 9 van Meijerinksberg 15 Foto 10 van Meijerinksberg 15 Foto 11 van Meijerinksberg 15 Foto 12 van Meijerinksberg 15

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.203 m²
Perceel2456 m²
Kamers5 (4 slaap)

Inwoners275
Dichtheid27 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 629.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt17%
Afstand basisschool2.6 km
Afstand supermarkt2.1 km
Afstand huisarts2.9 km
Afstand kinderdagverblijf2.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01890109 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Sjaloomschool — 1.45 km
Supermarkt PLUS — 1.25 km
OV-station Wierden — 2.2 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.252 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 234.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 203 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.842 per jaar (~€ 237/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.489 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2233 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~609 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1992
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakTentdak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud899 m³
TuinTuin rondom
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Wierden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (3)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.