house · resale
Benonistraat 34
1461JR Zuidoostbeemster · Zuidoostbeemster · wijk Beemster · Purmerend
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 166 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kocken Makelaars, welkom thuis! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Purmerend met 91–170 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+19.9% t.o.v. mediaan van € 4.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Benonistraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Benonistraat 32 | 131 | A | € 650.000 | € 4.962 |
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 4.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 640.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390804
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | o.b.s. De Bloeiende Perelaar — 0.85 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De boomhut — 0.83 km |
| Supermarkt | Lidl — 1.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Meeuw — 1.25 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Balk — 1.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.91 km |
| OV-station | Busstation Tramplein — 1.94 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | BOSS — 0.84 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.278 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas hre (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 477 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Bossa Novastraat 81 Amerika | 160 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| De Wherelanden 133 Gors-Noord | 160 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Reigerpark 36 Overwhere-Noord | 151 | F | € 600.000 |
+€ 55.870
5 stap(pen)
|
€ 655.870 | +€ 5.870 | |
| Nekkerweg 31 Zuidoostbeemster | 107 | F | € 625.000 |
+€ 39.590
5 stap(pen)
|
€ 664.590 | +€ 14.590 | |
| Cornwallhof 42 Molenkoog | 151 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Oasestraat 49 Afrika | 153 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 35.000 | |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | D | € 575.000 |
+€ 36.720
3 stap(pen)
|
€ 611.720 | € -38.280 | |
| Van IJsendijkstraat 134 Overwhere-Zuid | 158 | C | € 675.000 |
+€ 31.600
2 stap(pen)
|
€ 706.600 | +€ 56.600 | |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | A | € 587.500 | +€ 0 | € 587.500 | € -62.500 | |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | C | € 550.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 575.800 | € -74.200 | |
| Donaulaan 104 Europa | 137 | A | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | 5 | A | € 587.500 | € 4.320 |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | 5 | D | € 575.000 | € 4.228 |
| Donaulaan 104 Europa | 137 | 5 | A | € 730.000 | € 5.328 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Purmerenderweg 82 Zuidoostbeemster | 118 | 5 | E | € 725.000 | € 6.144 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Zambezilaan 236 Afrika | 144 | 5 | A++ | € 550.000 | € 3.819 |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | 6 | A | € 545.000 | € 4.291 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |