house · resale
Overijsselplantsoen 37
5709CR Helmond · Rijpelberg-Oost · wijk Wijk 18 Rijpelberg · Helmond
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 240 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Brabant Makelaar (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Helmond met 85–158 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 3.640/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Helmond
| Inwoners | 3.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 5568 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07941801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talentrijk — 0.29 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Deltaweg — 0.71 km |
| Ziekenhuis | Elkerliek Ziekenhuis — 4.82 km |
| OV-station | Helmond Brouwhuis — 0.84 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.952 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.240 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1586 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~488 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Open haard en stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 433 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Helmond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 14.000 | |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -16.000 | |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | C | € 380.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 401.800 | € -33.200 | |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | B | € 390.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 401.000 | € -34.000 | |
| Herenlaan 122 De Veste | 129 | A+ | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | +€ 34.500 | |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | B | € 385.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 396.770 | € -38.230 | |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 44.000 | |
| Paulus Potterlaan 25 Bloemvelden | 146 | C | € 450.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 479.200 | +€ 44.200 | |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | € -48.120 | |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | A+ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 54.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | 5 | A | € 425.000 | € 3.602 |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | 5 | A | € 449.000 | € 3.838 |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | 5 | A | € 479.000 | € 3.772 |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.366 |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Herenlaan 122 De Veste | 129 | 6 | A+ | € 469.500 | € 3.640 |
| Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp | 130 | 6 | C | € 475.000 | € 3.654 |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | 5 | B | € 385.000 | € 3.598 |
| Jan van Vlissingenhof 18 Rijpelberg-Oost | 107 | 5 | A | € 375.000 | € 3.505 |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | 4 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | 6 | C | € 380.000 | € 3.486 |