house · resale
Heideveld 50
2151LV Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | OKHUIJSEN MAKELAARDIJ (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Haarlemmermeer met 76–141 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-8.5% t.o.v. mediaan van € 4.761/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 7670 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940237
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wikkeling — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Getsewoud — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk M.Kenters — 0.54 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuw Vennep — 2.49 km |
| Restaurant | Golden Corn — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.526 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.395 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1199 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~327 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 385 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | D | € 450.000 |
+€ 34.300
4 stap(pen)
|
€ 484.300 | +€ 9.300 | |
| Joke Smitstraat 10 Hoofddorp Toolenburg Oost | 90 | A | € 495.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 502.200 | +€ 27.200 | |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | A | € 500.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 509.440 | +€ 34.440 | |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | B | € 495.000 |
+€ 19.190
2 stap(pen)
|
€ 514.190 | +€ 39.190 | |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 515.900 | +€ 40.900 | |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | B | € 495.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 516.280 | +€ 41.280 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 31.640
3 stap(pen)
|
€ 526.640 | +€ 51.640 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 530.520 | +€ 55.520 | |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | A | € 525.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 534.520 | +€ 59.520 | |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | A | € 525.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 534.600 | +€ 59.600 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 543.320 | +€ 68.320 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 25.615
3 stap(pen)
|
€ 544.615 | +€ 69.615 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | 5 | B | € 495.000 | € 4.500 |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | 5 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | 5 | B | € 495.000 | € 4.901 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West | 104 | 5 | A | € 550.000 | € 5.288 |
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | 5 | C | € 550.000 | € 5.340 |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | 5 | C | € 515.000 | € 4.328 |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | 5 | D | € 450.000 | € 4.592 |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | 4 | B | € 495.000 | € 4.420 |