apartment · resale
Claude Debussystraat 45
2551ZV Den Haag · Nieuw Waldeck · wijk Wijk 18 Waldeck · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arnold Taal Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 130 apartments in Den Haag met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 4.792/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 11881 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 293.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181840
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Lichtbaken — 0.13 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.66 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek MC de Korenaer — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 0.54 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.55 km |
| Restaurant | Thais restaurant Siem — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.940 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 329 m³ |
| Tuin | Voortuin en zonneterras |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -500 | |
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -5.000 | |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | G | € 369.500 |
+€ 14.200
4 stap(pen)
|
€ 383.700 | +€ 8.700 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 360.530 | € -14.470 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | € -15.500 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 355.600 | € -19.400 | |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 354.900 | € -20.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | 2 | D | € 350.000 | € 5.000 |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | 2 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | 3 | C | € 375.000 | € 5.435 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | 2 | C | € 335.000 | € 5.154 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | 3 | D | € 415.000 | € 5.929 |