house · resale
Siciliano 60
2152TS Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Noord · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 172 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WEIJERS MAKELAARDIJ & TAXATIES (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+1.8% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 7.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 6732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 528.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940236
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Pionier — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk de Pionier — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuw Vennep — 2.61 km |
| Restaurant | Golden Corn — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.736 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.009 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | B | € 585.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 607.990 | +€ 7.990 | |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | B | € 565.000 |
+€ 26.410
2 stap(pen)
|
€ 591.410 | € -8.590 | |
| Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost | 126 | B | € 585.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 608.940 | +€ 8.940 | |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | A | € 600.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 610.880 | +€ 10.880 | |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | C | € 575.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 613.640 | +€ 13.640 | |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | C | € 550.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 583.320 | € -16.680 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 619.700 | +€ 19.700 | |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | A | € 569.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 579.000 | € -21.000 | |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | A | € 559.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 569.880 | € -30.120 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 24.510
2 stap(pen)
|
€ 633.510 | +€ 33.510 | |
| Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West | 125 | A | € 625.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 635.000 | +€ 35.000 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 639.320 | +€ 39.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | 5 | B | € 649.000 | € 5.547 |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | 5 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.672 |