Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 155 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Chantal Lefeber Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Katwijk met 108–201 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 1.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 8965 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370707
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Julianaschool — 0.14 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sloothaak — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw Rapenburg — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 2.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kwantung — 0.52 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.652 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 157.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 155 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.550 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.781 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1085 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~155 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel uit 2026, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 574 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F.A. Sesselersingel 13 't Duyfrak | 140 | A+ | € 745.000 |
+€ 9.240
2 stap(pen)
|
€ 754.240 | € -10.760 | |
| Schouthof 33 Hoornes-Oost | 161 | A | € 659.000 |
+€ 48.300
3 stap(pen)
|
€ 707.300 | € -57.700 | |
| Romeinenstraat 13 De Noord | 142 | C | € 619.000 |
+€ 71.000
5 stap(pen)
|
€ 690.000 | € -75.000 | |
| Zeester 45 Rijnsoever-Oost | 144 | A | € 639.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 682.200 | € -82.800 | |
| Bankijkerweg 121 Rijnsburg-Noord | 163 | A | € 839.500 |
+€ 48.900
3 stap(pen)
|
€ 888.400 | +€ 123.400 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bankijkerweg 121 Rijnsburg-Noord | 163 | 6 | A | € 839.500 | € 5.150 |
| Romeinenstraat 13 De Noord | 142 | 7 | C | € 619.000 | € 4.359 |
| Schouthof 33 Hoornes-Oost | 161 | 6 | A | € 659.000 | € 4.093 |
| F.A. Sesselersingel 13 't Duyfrak | 140 | 6 | A+ | € 745.000 | € 5.321 |
| Zeester 45 Rijnsoever-Oost | 144 | 6 | A | € 639.000 | € 4.438 |
| Parklaan 114 Zuid | 161 | 8 | D | € 955.000 | € 5.932 |
| De Molenkamp 19 Frederiksoord-Zuid | 128 | 6 | B | € 500.000 | € 3.906 |
| Schelp 14 Rijnsoever-Oost | 121 | 6 | A | € 565.000 | € 4.669 |
| Commandeurslaan 24 Dorp | 123 | 6 | unknown | € 1.175.000 | € 9.553 |
| Van Baerlestraat 8 Hoornes-Oost | 111 | 6 | C | € 465.000 | € 4.189 |