Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Reham makelaars & taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Terneuzen met 70–130 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+3.9% t.o.v. mediaan van € 2.647/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Terneuzen
| Inwoners | 2.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 3034 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07152305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lodewijk College — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Zuidpolder — 1.3 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Zeeuws-Vlaanderen — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Honte — 0.24 km |
| Restaurant | Eetcafé Driewegen — 0.69 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.446 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1300 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~400 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 335 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Terneuzen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | C | € 239.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 260.000 | € -15.000 | |
| Poelstraat 27 Kern Sas van Gent | 93 | B | € 245.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 255.230 | € -19.770 | |
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | E | € 224.500 |
+€ 30.030
4 stap(pen)
|
€ 254.530 | € -20.470 | |
| Spoorstraat 54 Kern Sluiskil | 111 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 24.000 | |
| Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine | 85 | C | € 225.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 242.000 | € -33.000 | |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | C | € 300.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 323.000 | +€ 48.000 | |
| Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil | 90 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 50.000 | |
| Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag | 80 | E | € 195.000 |
+€ 26.400
4 stap(pen)
|
€ 221.400 | € -53.600 | |
| Gouwestraat 12 Zeldenrust | 130 | A+ | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poelstraat 27 Kern Sas van Gent | 93 | 5 | B | € 245.000 | € 2.634 |
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | 4 | C | € 239.000 | € 2.276 |
| Spoorstraat 54 Kern Sluiskil | 111 | 4 | A | € 299.000 | € 2.694 |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | 5 | C | € 300.000 | € 2.609 |
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | 4 | E | € 224.500 | € 2.467 |
| Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil | 90 | 4 | A | € 325.000 | € 3.611 |
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | 4 | A | € 345.000 | € 3.286 |
| Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine | 85 | 5 | C | € 225.000 | € 2.647 |
| Gentiaanstraat 18 Oude Vaart | 115 | 5 | B | € 365.000 | € 3.174 |
| Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag | 80 | 4 | E | € 195.000 | € 2.438 |
| Narcisstraat 8 Lievenspolder | 121 | 5 | A | € 374.500 | € 3.095 |
| Grenulaan 32 Binnenstad-Java | 108 | 4 | F | € 129.000 | € 1.194 |