house · resale
Franz Lehárlaan 112
2102GV Heemstede · Schouwbroekerpolder · wijk Wijk 00 Heemstede-Centrum · Heemstede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | wbos makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Heemstede met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-23.8% t.o.v. mediaan van € 6.818/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Franz Lehárlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Franz Lehárlaan 99 | 132 | C | € 735.000 | € 5.568 |
Buurt in cijfers — Heemstede
| Inwoners | 1.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 6075 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 587.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03970005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jacobaschool — 0.53 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Heemsteedse Apotheek — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heemstede — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 1.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 1.67 km |
| Restaurant | China Palace — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.375 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha incl. Warmtepomp (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 459 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemstede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Schaepmanlaan 6 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt | 125 | C | € 650.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 685.000 | +€ 10.000 | |
| Troelstralaan 33 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt | 123 | C | € 695.000 |
+€ 28.905
3 stap(pen)
|
€ 723.905 | +€ 48.905 | |
| Prinsessenhof 36 De Glip | 121 | C | € 695.000 |
+€ 33.880
3 stap(pen)
|
€ 728.880 | +€ 53.880 | |
| Linge 10 Rivierenbuurt | 105 | B | € 600.000 |
+€ 19.950
2 stap(pen)
|
€ 619.950 | € -55.050 | |
| Zandvoortselaan 113 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 104 | G | € 549.000 |
+€ 49.920
7 stap(pen)
|
€ 598.920 | € -76.080 | |
| Franz Lehárlaan 99 Schouwbroekerpolder | 132 | C | € 735.000 |
+€ 36.960
3 stap(pen)
|
€ 771.960 | +€ 96.960 | |
| Javalaan 68 Oude Dorp, Indische buurt en omgeving | 131 | C | € 750.000 |
+€ 30.785
3 stap(pen)
|
€ 780.785 | +€ 105.785 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Schaepmanlaan 6 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt | 125 | 5 | C | € 650.000 | € 5.200 |
| Franz Lehárlaan 99 Schouwbroekerpolder | 132 | 5 | C | € 735.000 | € 5.568 |
| Troelstralaan 33 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt | 123 | 6 | C | € 695.000 | € 5.650 |
| Javalaan 68 Oude Dorp, Indische buurt en omgeving | 131 | 6 | C | € 750.000 | € 5.725 |
| Prinsessenhof 36 De Glip | 121 | 4 | C | € 695.000 | € 5.744 |
| Cruquiusweg 146 Oude Dorp, Indische buurt en omgeving | 135 | 6 | C | € 795.000 | € 5.889 |
| Oosterlaan 20 Centrum | 117 | 5 | E | € 850.000 | € 7.265 |
| Linge 10 Rivierenbuurt | 105 | 4 | B | € 600.000 | € 5.714 |
| Landzichtlaan 49 Centrum | 107 | 4 | E | € 840.000 | € 7.850 |
| Zandvoortselaan 113 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 104 | 4 | G | € 549.000 | € 5.279 |
| Rhododendronplein 18 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 148 | 6 | B | € 985.000 | € 6.655 |
| Crayenestersingel 9 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 147 | 5 | C | € 1.150.000 | € 7.823 |