databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Gedenklaan 25

2806KN Gouda · Voorwillenseweg · wijk Kort Haarlem · Gouda

€ 620.000
€ 4.627 / m²
134 5kamers A+++
Foto 1 van Gedenklaan 25 Foto 2 van Gedenklaan 25 Foto 3 van Gedenklaan 25 Foto 4 van Gedenklaan 25 Foto 5 van Gedenklaan 25 Foto 6 van Gedenklaan 25 Foto 7 van Gedenklaan 25 Foto 8 van Gedenklaan 25 Foto 9 van Gedenklaan 25 Foto 10 van Gedenklaan 25 Foto 11 van Gedenklaan 25 Foto 12 van Gedenklaan 25

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.134 m²
Perceel188 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Gouda met 93–174 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+10.6% t.o.v. mediaan van € 4.183/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Gouda

Inwoners610
Dichtheid3837 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 464.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt28%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05130602 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Wereldwijs — 0.27 km · 27 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kolibrie — 0.96 km
Supermarkt Jumbo — 0.41 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Gouda Noord — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Diez Canseco Huisartsenpraktijk Gouda Noord — 1.04 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis — 1.96 km
OV-station Gouda Goverwelle — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Goudse Vis — 0.38 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.960 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 126.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.340 per jaar (~€ 112/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.072 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~938 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~134 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2023
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterElektrische boiler
Energielabel (officieel)A3
Inhoud475 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Gouda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe 114 E € 545.000 +€ 71.820
7 stap(pen)
  • E→D: € 6.840 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.980 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)