house · resale
Inlaagdijk 20
1689WC Zwaag · Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 · wijk Wijk 35 Bangert en Oosterpolder · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 188 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Hoorn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Hoorn met 101–188 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 3.667/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Inlaagdijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Inlaagdijk 127 | 123 | A | € 425.000 | € 3.455 |
| Inlaagdijk 87 | 138 | A | € 600.000 | € 4.348 |
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 1.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 4825 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 483.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04053502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Socrates — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 4.06 km |
| OV-station | Hoorn Kersenboogerd — 2.62 km |
| Restaurant | De Beren — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.623 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.283 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.816 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 528 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dukaat 30 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04 | 115 | B | € 535.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 547.650 | € -1.850 | |
| Stolphoeve 27 Zwaag - Buurt 30 01 | 140 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.500 | |
| Groene Steen 21 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 136 | B | € 500.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 514.960 | € -34.540 | |
| Robert Stolzhof 294 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 05 | 135 | B | € 495.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 509.850 | € -39.650 | |
| Inlaagdijk 87 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 138 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.500 | |
| Diamantplein 22 Nieuwe Steen - Buurt 22 00 | 158 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.500 | |
| Bazillehof 79 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 | 150 | B | € 475.000 |
+€ 16.500
1 stap(pen)
|
€ 491.500 | € -58.000 | |
| Bangert 63 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 125 | C | € 599.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 624.000 | +€ 74.500 | |
| Zon 1 Binnenstad - Buurt 10 01 | 160 | C | € 595.000 |
+€ 32.000
2 stap(pen)
|
€ 627.000 | +€ 77.500 | |
| Vredemaker 19 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 01 | 153 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 100.500 | |
| Hoge Weere 3 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 145 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 100.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stolphoeve 27 Zwaag - Buurt 30 01 | 140 | 5 | A | € 525.000 | € 3.750 |
| Inlaagdijk 87 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 138 | 5 | A | € 600.000 | € 4.348 |
| Groene Steen 21 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 136 | 5 | B | € 500.000 | € 3.676 |
| Robert Stolzhof 294 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 05 | 135 | 5 | B | € 495.000 | € 3.667 |
| Diamantplein 22 Nieuwe Steen - Buurt 22 00 | 158 | 5 | A | € 600.000 | € 3.797 |
| Vredemaker 19 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 01 | 153 | 5 | A+ | € 650.000 | € 4.248 |
| Bazillehof 79 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 | 150 | 6 | B | € 475.000 | € 3.167 |
| Dorpsstraat 137 Zwaag - Buurt 30 05 | 145 | 5 | C | € 698.000 | € 4.814 |
| Hoge Weere 3 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 145 | 6 | A | € 650.000 | € 4.483 |
| Bellefleurlaan 2 Blokker - Buurt 31 04 | 150 | 6 | C | € 650.000 | € 4.333 |
| Zon 1 Binnenstad - Buurt 10 01 | 160 | 6 | C | € 595.000 | € 3.719 |