Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atria Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Utrecht met 60–111 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 6.452/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 7.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 3424 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 422.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440712
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Klim — 0.12 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wijkgezondheidscentrum Lunetten — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wijkgezondheidscentrum Lunetten — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 2.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Lunetten — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tayba Restaurant — 0.52 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.621 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Renegade Terra Ace (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 331 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 27.200
6 stap(pen)
|
€ 522.200 | € -2.800 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 533.910 | +€ 8.910 | |
| Volkerakstraat 58 Rivierenwijk | 67 | C | € 500.000 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 513.400 | € -11.600 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 14.000 | |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | C | € 495.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 508.800 | € -16.200 | |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | B | € 495.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 504.790 | € -20.210 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | +€ 21.800 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Noorderplaat 6 Veldhuizen | 103 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | D | € 475.000 |
+€ 19.440
3 stap(pen)
|
€ 494.440 | € -30.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | 4 | A | € 569.000 | € 6.616 |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | 4 | A | € 525.000 | € 5.833 |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | 4 | C | € 550.000 | € 6.707 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | 5 | B | € 495.000 | € 5.562 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | 5 | B | € 549.000 | € 6.949 |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Cornelis Dirkszstraat 163 Geuzenwijk | 82 | 5 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| Troelstralaan 74 Staatsliedenbuurt | 95 | 3 | A++ | € 575.000 | € 6.053 |