Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raad-Huis makelaardij o.z. B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in De Ronde Venen met 66–123 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+36.2% t.o.v. mediaan van € 5.179/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 3.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 3665 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 639.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Achter de Kerk — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 2.17 km |
| OV-station | Abcoude — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Abbey Abcoude — 0.35 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.199 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.357 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1615 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~570 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 380 per jaar en 380 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta Ace (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 324 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 659.090 | € -10.910 | |
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | C | € 650.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 658.280 | € -11.720 | |
| Angsteloord 23 Abcoude-Zuidwest | 82 | E | € 595.000 |
+€ 18.040
3 stap(pen)
|
€ 613.040 | € -56.960 | |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 65.000 | |
| Diamant 23 Hofland | 121 | A+++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -75.000 | |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | C | € 565.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 574.900 | € -95.100 | |
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -105.000 | |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -121.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | 5 | C | € 650.000 | € 7.065 |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | 5 | C | € 650.000 | € 6.436 |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | 5 | C | € 489.000 | € 5.041 |
| Angsteloord 23 Abcoude-Zuidwest | 82 | 5 | E | € 595.000 | € 7.256 |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | 5 | C | € 565.000 | € 5.136 |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | 4 | A | € 549.000 | € 5.179 |
| De Vang 21 Molenland | 101 | 4 | A | € 489.000 | € 4.842 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Meerkoetlaan 59 Zuiderwaard-Westerheul | 85 | 4 | D | € 389.000 | € 4.576 |
| Diamant 23 Hofland | 121 | 5 | A+++ | € 595.000 | € 4.917 |
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | 6 | A | € 565.000 | € 4.748 |