house · resale
Gronaustraat 25
7559WL Hengelo (OV) · Vossenbelt Zuid · wijk Slangenbeek · Hengelo (O)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 203 m² |
| Perceel | 444 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elst&co Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Hengelo (O) met 142–263 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+13.6% t.o.v. mediaan van € 3.578/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 2.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 6673 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing +124% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Slangenbeek — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenmaatschap Respons — 0.29 km |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 3.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Oost — 2.98 km |
| Restaurant | De Houtmaat — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 203 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.060 per jaar (~€ 338/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.277 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3451 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1218 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 812 per jaar en 812 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta Ace 40C (gas gestookt uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 748 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geleenstraat 16 Nijverheid | 181 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | +€ 20.000 | |
| Scheldestraat 19 Nijverheid | 223 | A | € 798.000 | +€ 0 | € 798.000 | € -27.000 | |
| Bankastraat 29 Weidedorp | 210 | D | € 750.000 |
+€ 33.600
2 stap(pen)
|
€ 783.600 | € -41.400 | |
| Marterstraat 71 Roershoek | 161 | A | € 739.000 | +€ 0 | € 739.000 | € -86.000 | |
| Londenstraat 81 Vossenbelt Noord | 182 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -130.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Scheldestraat 19 Nijverheid | 223 | 6 | A | € 798.000 | € 3.578 |
| Geleenstraat 16 Nijverheid | 181 | 6 | A | € 845.000 | € 4.669 |
| Bankastraat 29 Weidedorp | 210 | 7 | D | € 750.000 | € 3.571 |
| Londenstraat 81 Vossenbelt Noord | 182 | 5 | A | € 695.000 | € 3.819 |
| Marterstraat 71 Roershoek | 161 | 6 | A | € 739.000 | € 4.590 |
| Levantstraat 19 Roershoek | 162 | 6 | B | € 639.000 | € 3.944 |
| Wilbertstraat 4 't Wilbert | 151 | 6 | B | € 525.000 | € 3.477 |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | 5 | A++ | € 450.000 | € 2.885 |
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | 5 | B | € 489.000 | € 3.327 |