Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 160 apartments in Rotterdam met 54–101 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 4.989/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 10865 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 85% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990112
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.44 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Baboeloes — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 36 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Erasmus — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.59 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eendrachtsplein — 0.36 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Caribbean Swing — 0.06 km · 238 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.719 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.823 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 244 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | C | € 350.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 364.600 | +€ 4.600 | |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 5.000 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 5.000 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 352.060 | € -7.940 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 368.090 | +€ 8.090 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -11.000 | |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 10.540
2 stap(pen)
|
€ 380.040 | +€ 20.040 | |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 382.480 | +€ 22.480 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 331.450 | € -28.550 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 29.000 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 389.980 | +€ 29.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | 4 | A | € 395.000 | € 5.000 |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | 4 | D | € 370.000 | € 5.000 |
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | 4 | C | € 350.000 | € 4.795 |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | 4 | C | € 395.000 | € 4.702 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | 4 | B | € 375.000 | € 5.515 |