Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 281 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Martijn Willems (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Land van Cuijk met 102–189 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 3.805/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 1.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 4234 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 326.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19820209
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Stichting Kinderopvang en PeuterPlus — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.46 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Grave — 0.82 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsengroep Grave — 0.84 km |
| OV-station | Busstation — 0.87 km |
| Restaurant | Wegrestaurant De Elft — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.920 per jaar (~€ 243/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.845 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~876 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 584 per jaar en 584 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2025, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 537 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beekdal 31 Vianen kern | 128 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 4.000 | |
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | C | € 575.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 587.240 | +€ 42.240 | |
| Dijkskruin 21 Cuijk Heeswijkse Kampen | 128 | A++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -56.000 | |
| Kerkenveld 7 Beugen Centrum | 118 | C | € 440.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 450.620 | € -94.380 | |
| Laageindsedijk 3 Rijkevoort Centrum | 160 | C | € 625.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 639.400 | +€ 94.400 | |
| Beekstraat 53 Vierlingsbeek Centrum | 147 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -100.000 | |
| Putterstraat 24 Mill-West | 142 | C | € 425.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 437.780 | € -107.220 | |
| Traverse 23 Zittert | 131 | C | € 425.000 |
+€ 11.790
1 stap(pen)
|
€ 436.790 | € -108.210 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | 6 | C | € 575.000 | € 4.228 |
| Veldweg 37 Cuijk kern | 159 | 6 | unknown | € 589.000 | € 3.704 |
| Beekstraat 53 Vierlingsbeek Centrum | 147 | 5 | B | € 445.000 | € 3.027 |
| Sweelinck 16 De Elzen | 148 | 5 | C | € 650.000 | € 4.392 |
| Putterstraat 24 Mill-West | 142 | 5 | C | € 425.000 | € 2.993 |
| Laageindsedijk 3 Rijkevoort Centrum | 160 | 5 | C | € 625.000 | € 3.906 |
| Beekdal 31 Vianen kern | 128 | 5 | A | € 549.000 | € 4.289 |
| Baltussenweg 2 Overloon buitengebied | 162 | 6 | B | € 675.000 | € 4.167 |
| Dijkskruin 21 Cuijk Heeswijkse Kampen | 128 | 5 | A++ | € 489.000 | € 3.820 |
| Traverse 23 Zittert | 131 | 5 | C | € 425.000 | € 3.244 |
| Hoefiezer 14 Vierlingsbeek Centrum | 120 | 6 | A | € 425.000 | € 3.542 |
| Kerkenveld 7 Beugen Centrum | 118 | 6 | C | € 440.000 | € 3.729 |