databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Zandzegge 81

5658BD Eindhoven · Zandrijk · wijk Meerhoven · Eindhoven

€ 519.000
€ 4.513 / m²
115 5kamers A
Foto 1 van Zandzegge 81 Foto 2 van Zandzegge 81 Foto 3 van Zandzegge 81 Foto 4 van Zandzegge 81 Foto 5 van Zandzegge 81 Foto 6 van Zandzegge 81 Foto 7 van Zandzegge 81 Foto 8 van Zandzegge 81 Foto 9 van Zandzegge 81 Foto 10 van Zandzegge 81 Foto 11 van Zandzegge 81 Foto 12 van Zandzegge 81

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.115 m²
Perceel190 m²
Kamers5 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Eindhoven met 80–149 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.6% t.o.v. mediaan van € 4.487/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Eindhoven

Inwoners2.805
Dichtheid7392 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 519.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07726340 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school I-St@rt — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek SGE Meerhoven — 0.65 km
Huisartsenpraktijk Huisarts SGE Meerhoven — 0.65 km
Ziekenhuis Gezondheidscentrum De Grote Beek — 3.32 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Eindhoven Airport — 1.43 km
Restaurant Echt Welschap — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.478 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 110.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.631 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1495 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~460 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2001
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud423 m³
TuinPatio/atrium
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt 116 A € 517.500 +€ 0 € 517.500 € -1.500
Imkerstraat 730 Kronehoef 129 C € 498.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 523.800 +€ 4.800
Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp 108 C € 485.000 +€ 21.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 506.600 € -12.400
Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid 116 C € 509.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 532.200 +€ 13.200
Graslelie 38 Grasrijk 116 A+ € 535.000 +€ 0 € 535.000 +€ 16.000
Ekkerstraat 59 Schoot 106 B € 525.000 +€ 11.660
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 536.660 +€ 17.660
Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg 119 C € 475.000 +€ 23.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 498.800 € -20.200
Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier 99 G € 500.000 +€ 39.600
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.970 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.960 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.940 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.930 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 539.600 +€ 20.600
Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt 104 C € 519.500 +€ 20.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 540.300 +€ 21.300
Genneperweg 50 Rapelenburg 98 C € 529.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 548.600 +€ 29.600
Hondsruglaan 158 Blixembosch-West 125 A € 549.000 +€ 0 € 549.000 +€ 30.000
President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost 120 B € 475.000 +€ 13.200
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 488.200 € -30.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt 116 5 A € 517.500 € 4.461
Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid 116 5 C € 509.000 € 4.388
Graslelie 38 Grasrijk 116 5 A+ € 535.000 € 4.612
Begoniastraat 6 Gerardusplein 117 5 D € 525.000 € 4.487
President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost 120 5 B € 475.000 € 3.958
Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp 108 5 C € 485.000 € 4.491
Elsthof 67 Drents Dorp 110 5 A+++ € 579.000 € 5.264
Ekkerstraat 59 Schoot 106 5 B € 525.000 € 4.953