Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 217 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | OpenDeur Deventer | NVM makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Deventer met 88–165 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+20.6% t.o.v. mediaan van € 4.015/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 1.635 |
|---|---|
| Dichtheid | 1645 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500606
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IBS De Steenuil — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keizerslanden — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Keizershoed — 1.28 km |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.36 km |
| OV-station | Deventer — 2.23 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.936 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.270 per jaar (~€ 106/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.042 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~889 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~127 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 504 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | A | € 575.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 616.100 | +€ 1.100 | |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | A | € 575.000 |
+€ 43.500
3 stap(pen)
|
€ 618.500 | +€ 3.500 | |
| Oudegoedstraat 81 Oudegoedstraat | 120 | C | € 550.000 |
+€ 60.000
5 stap(pen)
|
€ 610.000 | € -5.000 | |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | D | € 525.000 |
+€ 74.670
6 stap(pen)
|
€ 599.670 | € -15.330 | |
| Borgerinkstraat 2 Ludgeruskwartier | 107 | A | € 599.000 |
+€ 32.100
3 stap(pen)
|
€ 631.100 | +€ 16.100 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 73.000
5 stap(pen)
|
€ 573.000 | € -42.000 | |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | A+ | € 625.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 658.000 | +€ 43.000 | |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | B | € 495.000 |
+€ 62.730
4 stap(pen)
|
€ 557.730 | € -57.270 | |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | A+ | € 685.000 |
+€ 9.570
2 stap(pen)
|
€ 694.570 | +€ 79.570 | |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 |
+€ 39.000
3 stap(pen)
|
€ 534.000 | € -81.000 | |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | C | € 480.000 |
+€ 52.500
5 stap(pen)
|
€ 532.500 | € -82.500 | |
| Potterstraat 1 Zandweerd-Zuid | 101 | C | € 475.000 |
+€ 50.500
5 stap(pen)
|
€ 525.500 | € -89.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Oudegoedstraat 81 Oudegoedstraat | 120 | 3 | C | € 550.000 | € 4.583 |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | 3 | D | € 525.000 | € 4.008 |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.724 |
| Borgerinkstraat 2 Ludgeruskwartier | 107 | 5 | A | € 599.000 | € 5.598 |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | 5 | F | € 435.000 | € 3.655 |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | 4 | C | € 480.000 | € 4.571 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |