Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 246 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agnes Tomesen Makelaardij | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Etten-Leur met 84–157 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 3.897/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Etten-Leur
| Inwoners | 885 |
|---|---|
| Dichtheid | 7438 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 268.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07771005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hasselbraam — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Nuiten — 0.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Etten-Leur — 1.25 km |
| Restaurant | Toscana — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.003 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.022 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.164 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Etten-Leur
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | D | € 389.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 419.240 | € -260 | |
| Kasteellaan 13 Noord 1 | 109 | B | € 400.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 411.990 | € -7.510 | |
| Tienkamp 11 Hoge Neerstraat | 95 | B | € 425.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 435.450 | +€ 15.950 | |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | C | € 375.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 397.400 | € -22.100 | |
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | D | € 365.000 |
+€ 28.350
3 stap(pen)
|
€ 393.350 | € -26.150 | |
| Julianalaan 56 Centrum Oost 3 | 86 | C | € 375.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 392.200 | € -27.300 | |
| Nicolaas Beetsstraat 19 Banakkers 3 | 116 | D | € 360.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 391.320 | € -28.180 | |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | C | € 369.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 390.800 | € -28.700 | |
| Vinkenbroek 117 De Keen | 130 | A+ | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | +€ 39.500 | |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | C | € 465.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 488.200 | +€ 68.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | 5 | C | € 465.000 | € 4.009 |
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | 5 | D | € 389.000 | € 3.473 |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | 5 | C | € 369.000 | € 3.385 |
| Nicolaas Beetsstraat 19 Banakkers 3 | 116 | 4 | D | € 360.000 | € 3.103 |
| Vinkenbroek 117 De Keen | 130 | 6 | A+ | € 459.000 | € 3.531 |
| Kasteellaan 13 Noord 1 | 109 | 4 | B | € 400.000 | € 3.670 |
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | 5 | D | € 365.000 | € 3.476 |
| Wielewaal 20 Het Hooghuis | 120 | 5 | B | € 550.000 | € 4.583 |
| Brandseweg 62 De Keen | 134 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.918 |
| Patronaatstraat 3 Schoenmakershoek | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Leurse Branden 23 Noord 4 | 129 | 6 | A+++ | € 585.000 | € 4.535 |