Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Waddinxveen met 106–197 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.474/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Waddinxveen
| Inwoners | 7.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 6679 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 539.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06270204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS TOV — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 1.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega-apotheek Van den Dries — 1.26 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Triangel — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 4.18 km |
| OV-station | Waddinxveen Triangel — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.419 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~760 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Aardwarmte, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte en elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 587 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Waddinxveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marga Klompéhoeve 117 Zuidplas 80 | 137 | A | € 550.000 |
+€ 60.280
4 stap(pen)
|
€ 610.280 | € -84.720 | |
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | A | € 545.000 |
+€ 52.360
4 stap(pen)
|
€ 597.360 | € -97.640 | |
| Zilverkarper 14 Triangel | 165 | A | € 750.000 |
+€ 47.190
4 stap(pen)
|
€ 797.190 | +€ 102.190 | |
| Zilverkarper 8 Triangel | 164 | A+++ | € 775.000 |
+€ 22.960
1 stap(pen)
|
€ 797.960 | +€ 102.960 | |
| Willem Kloosstraat 15 Noordkade | 129 | A++ | € 550.000 |
+€ 33.540
2 stap(pen)
|
€ 583.540 | € -111.460 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zilverkarper 14 Triangel | 165 | 5 | A | € 750.000 | € 4.545 |
| Souburghlaan 23 Noordkade | 142 | 5 | E | € 795.000 | € 5.599 |
| Zilverkarper 8 Triangel | 164 | 7 | A+++ | € 775.000 | € 4.726 |
| Marga Klompéhoeve 117 Zuidplas 80 | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Willem Kloosstraat 15 Noordkade | 129 | 5 | A++ | € 550.000 | € 4.264 |
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | 5 | A | € 545.000 | € 4.580 |
| Molenring 111 Oostpolderwijk | 122 | 5 | A | € 459.000 | € 3.762 |
| Distelveld 12 Groenswaard 3 | 193 | 7 | B | € 825.000 | € 4.275 |
| Zuidplaslaan 74 Zuidplas 80 | 114 | 5 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Justus van Effenlaan 5 Vondelwijk | 118 | 5 | C | € 400.000 | € 3.390 |