house · resale
Van Lijnden van Hemmenstraat 33
2132SJ Hoofddorp · Hoofddorp Centrum Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jeroen van den Boogaard Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Haarlemmermeer met 83–154 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+20.2% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 5.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 4209 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 484.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PI-school De Ster — 0.02 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterpub — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.65 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veen — 0.67 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenprakijk Nguyen — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 4.12 km |
| OV-station | Hoofddorp — 1.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Amici — 0.36 km · 40 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.666 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.362 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1309 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~357 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 672.990 | € -2.010 | |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | B | € 649.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 671.230 | € -3.770 | |
| Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West | 138 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 10.000 | |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 660.800 | € -14.200 | |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | A | € 650.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 660.480 | € -14.520 | |
| Anemoonlaan 7 Badhoevedorp Noordwest | 114 | A | € 695.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 704.120 | +€ 29.120 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 639.320 | € -35.680 | |
| Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West | 125 | A | € 625.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 635.000 | € -40.000 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 24.510
2 stap(pen)
|
€ 633.510 | € -41.490 | |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | B | € 700.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 722.800 | +€ 47.800 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 619.700 | € -55.300 | |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | A | € 725.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 735.880 | +€ 60.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | 5 | B | € 649.000 | € 5.547 |
| Anemoonlaan 7 Badhoevedorp Noordwest | 114 | 5 | A | € 695.000 | € 6.096 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | 4 | B | € 700.000 | € 5.833 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |