databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Eykmanlaan 68

3571JV Utrecht · Tuindorp en Van Lieflandlaan-West · wijk Wijk 04 Noordoost · Utrecht

€ 750.000
€ 5.435 / m²
138 6kamers E
Foto 1 van Eykmanlaan 68 Foto 2 van Eykmanlaan 68 Foto 3 van Eykmanlaan 68 Foto 4 van Eykmanlaan 68 Foto 5 van Eykmanlaan 68 Foto 6 van Eykmanlaan 68 Foto 7 van Eykmanlaan 68 Foto 8 van Eykmanlaan 68 Foto 9 van Eykmanlaan 68 Foto 10 van Eykmanlaan 68 Foto 11 van Eykmanlaan 68 Foto 12 van Eykmanlaan 68

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.138 m²
Perceel226 m²
Kamers6 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 96–179 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 5.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Utrecht

Inwoners6.605
Dichtheid9037 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 699.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt30%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03440421 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Paulusschool — 0.26 km · 32 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.5 km · 15 totaal binnen zoekradius
Apotheek Van Duin — 0.21 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Tuindorp — 0.21 km · 10 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Van der Hoeven Kliniek (De Wierde) — 0.98 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Utrecht Overvecht — 0.35 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Thai 88 — 0.52 km · 14 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.581 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 163.043 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.244 per jaar (~€ 437/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.018 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4692 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2070 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.036 per jaar en 2898 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1957
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie en dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelNefit (gas gestookt uit 2005, eigendom)
Energielabel (officieel)E
Inhoud482 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 16, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid 143 C € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Wevelaan 53 Tuindorp-Oost 127 B € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0