Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ERA makelaardij Schagen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Alkmaar met 46–85 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 5.392/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 1.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 6854 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 317.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlindertuin — 0.17 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Huiswaard — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrale Huisartsenpost Alkmaar — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 2.58 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar Noord — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Showboat — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.056 per jaar (~€ 88/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.759 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~858 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~264 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 289 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | F | € 325.000 |
+€ 25.900
5 stap(pen)
|
€ 350.900 | +€ 900 | |
| Willem de Zwijgerlaan 160 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 75 | D | € 325.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 345.250 | € -4.750 | |
| Veerstraat 24 Binnenstad-West | 55 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 53 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | D | € 375.000 |
+€ 18.630
3 stap(pen)
|
€ 393.630 | +€ 43.630 | |
| Stalpaertstraat 127 Oosterhout | 67 | B | € 295.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 302.370 | € -47.630 | |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | +€ 59.000 | |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | +€ 60.000 | |
| Koningsstraat 23 Binnenstad-West | 58 | B | € 275.000 |
+€ 6.380
1 stap(pen)
|
€ 281.380 | € -68.620 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout | 69 | 3 | D | € 375.000 | € 5.435 |
| Van Ostadelaan 16 De Hoef I en II | 70 | 3 | F | € 325.000 | € 4.643 |
| Stalpaertstraat 127 Oosterhout | 67 | 3 | B | € 295.000 | € 4.403 |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | 3 | A | € 410.000 | € 6.029 |
| Willem de Zwijgerlaan 160 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 75 | 3 | D | € 325.000 | € 4.333 |
| Spanjaardstraat 14 Binnenstad-Oost | 74 | 3 | A | € 409.000 | € 5.527 |
| Koningsstraat 21 Binnenstad-West | 57 | 3 | A | € 272.500 | € 4.781 |
| Koningsstraat 23 Binnenstad-West | 58 | 2 | B | € 275.000 | € 4.741 |
| Veerstraat 24 Binnenstad-West | 55 | 2 | A | € 325.000 | € 5.909 |
| Laat 62 Binnenstad-Oost | 53 | 3 | A | € 325.000 | € 6.132 |
| Limmerhoek 24 Binnenstad-Oost | 51 | 2 | A | € 275.000 | € 5.392 |
| Spoorstraat 97 Spoorbuurt | 83 | 3 | A++ | € 450.000 | € 5.422 |