apartment · resale
Hertog Hendrik van Brabantplein 26
5611PG Eindhoven · Rochusbuurt · wijk Oud-Stratum · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 52 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekx Makelaardij & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Eindhoven met 36–67 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 5.978/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 12542 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hasselbraam — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stratumse Service Apotheek — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Volckaerts — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiranga — 0.17 km · 73 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 52 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 832 per jaar (~€ 69/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.621 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~676 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~208 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 172 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | C | € 309.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 321.600 | € -3.400 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 341.200 | +€ 16.200 | |
| Geldropseweg 288 Burghplan | 57 | C | € 295.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 306.400 | € -18.600 | |
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -40.000 | |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -40.000 | |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -50.000 | |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -50.000 | |
| Gerard Philipslaan 51 Philipsdorp | 51 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 60.000 | |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | E | € 250.000 |
+€ 14.190
4 stap(pen)
|
€ 264.190 | € -60.810 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | 3 | A | € 285.000 | € 5.588 |
| Gerard Philipslaan 51 Philipsdorp | 51 | 2 | A | € 385.000 | € 7.549 |
| Geldropseweg 288 Burghplan | 57 | 2 | C | € 295.000 | € 5.175 |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | 2 | A | € 285.000 | € 6.064 |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | 2 | A | € 275.000 | € 5.978 |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | 2 | D | € 325.000 | € 5.417 |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | 2 | A | € 275.000 | € 6.548 |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | 2 | E | € 250.000 | € 5.814 |
| Brahmslaan 2 Blaarthem | 43 | 2 | B | € 249.000 | € 5.791 |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | 2 | C | € 309.000 | € 4.905 |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | 2 | C | € 395.000 | € 6.270 |
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | 2 | B | € 250.000 | € 6.250 |