apartment · resale
Abrikozenstraat 62
2564VT Den Haag · Eykenduinen · wijk Wijk 19 Vruchtenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+11.6% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Abrikozenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Abrikozenstraat 56 | 80 | C | € 359.500 | € 4.494 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 5279 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181983
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlierboom — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.22 km |
| Supermarkt | Fifi — 0.41 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pillen en Praten — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bras en Pouw — 0.44 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 0.73 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.01 km |
| Restaurant | Restaurant Ruby — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.025 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.198 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1782 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~729 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 729 per jaar en 729 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 286 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 414.620 | € -10.380 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 411.800 | € -13.200 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 410.530 | € -14.470 | |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | +€ 14.500 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | 4 | A | € 439.500 | € 5.563 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | 4 | D | € 469.000 | € 5.790 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | 4 | A | € 475.000 | € 5.938 |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | 4 | A | € 425.000 | € 4.942 |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | 4 | B | € 385.000 | € 5.000 |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |