house · resale
Deken Reijgerslaan 30
7602GE Almelo · Parkweg en omgeving · wijk Noorderkwartier · Almelo
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 375 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Team Sanders Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Almelo met 79–148 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+5.3% t.o.v. mediaan van € 3.125/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almelo
| Inwoners | 2.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 3852 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01411201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Weier — 0.37 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Wemekamp — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Huisartsenpratijk Rosarium — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Katoen — 1.11 km |
| Ziekenhuis | ZGT Almelo — 3.52 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deksels — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.280 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.980 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 456 per jaar en 456 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1958 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 404 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almelo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Colonnade 46 Nijrees | 111 | A+ | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -6.000 | |
| Palissade 3 Nijrees | 113 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| De Vogelweide 46 Leemslagen Noord | 105 | C | € 390.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 399.450 | +€ 24.450 | |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | C | € 329.500 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 339.760 | € -35.240 | |
| De Haere 40 Havezathe | 130 | C | € 325.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 336.700 | € -38.300 | |
| Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest | 125 | C | € 319.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 330.250 | € -44.750 | |
| De Havik 43 Leemslagen Zuid | 123 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Kieftsbeeklaan 55 Kollenveld | 146 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Primulastraat 14 Arendsboer en omgeving Noord | 103 | F | € 289.000 |
+€ 26.780
4 stap(pen)
|
€ 315.780 | € -59.220 | |
| Jasmijnstraat 69 Nieuwland | 103 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -60.000 | |
| Broekerheide 40 Huttenveld | 91 | A | € 310.000 | +€ 0 | € 310.000 | € -65.000 | |
| Eerste Sligtestraat 20 Ulk en omgeving | 122 | C | € 299.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 309.980 | € -65.020 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | 5 | C | € 329.500 | € 2.890 |
| Palissade 3 Nijrees | 113 | 4 | A | € 389.000 | € 3.442 |
| De Havik 43 Leemslagen Zuid | 123 | 5 | B | € 425.000 | € 3.455 |
| Colonnade 46 Nijrees | 111 | 6 | A+ | € 369.000 | € 3.324 |
| Eerste Sligtestraat 20 Ulk en omgeving | 122 | 5 | C | € 299.000 | € 2.451 |
| Ampsen 82 Schelfhorst Zuidoost | 106 | 5 | C | € 295.000 | € 2.783 |
| De Vogelweide 46 Leemslagen Noord | 105 | 6 | C | € 390.000 | € 3.714 |
| De Haere 40 Havezathe | 130 | 5 | C | € 325.000 | € 2.500 |
| Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest | 125 | 6 | C | € 319.000 | € 2.552 |
| Jasmijnstraat 69 Nieuwland | 103 | 6 | B | € 315.000 | € 3.058 |
| Primulastraat 14 Arendsboer en omgeving Noord | 103 | 6 | F | € 289.000 | € 2.806 |
| Ambtstraat 17 Wonde en omgeving | 101 | 4 | C | € 239.000 | € 2.366 |