Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 198 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Demon Makelaardij & Taxatie (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Lingewaard met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-14.1% t.o.v. mediaan van € 4.193/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lingewaard
| Inwoners | 1.500 |
|---|---|
| Dichtheid | 7889 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 307.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17050206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boemerang — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medsen Apotheek Loovelden — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk S. Broens — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Great Wall — 0.46 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.220 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.095 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1887 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 444 per jaar en 444 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 405 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lingewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | C | € 385.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 396.070 | € -3.930 | |
| Bredestraat 83 Brouwersland | 92 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | C | € 399.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 409.620 | +€ 9.620 | |
| Esdoornstraat 42 Klappenburg | 88 | E | € 369.000 |
+€ 19.360
3 stap(pen)
|
€ 388.360 | € -11.640 | |
| Dijkstraat 61 Klappenburg | 126 | A++ | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Rooseveltstraat 18 Hofmeesterij-Kampstuk | 81 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Heirweg 48 Zilverkamp 1e fase | 99 | C | € 375.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 383.910 | € -16.090 | |
| Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase | 143 | C | € 425.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 437.870 | +€ 37.870 | |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 45.000 | |
| Gangulphusstraat 34 Brouwersland | 96 | E | € 330.000 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 351.120 | € -48.880 | |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | A+ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 65.000 | |
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | 5 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | 5 | B | € 475.000 | € 4.398 |
| Ceres 44 Klaverkamp-Klein Rome | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Dijkstraat 61 Klappenburg | 126 | 5 | A++ | € 415.000 | € 3.294 |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | 6 | A+ | € 465.000 | € 4.387 |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | 5 | C | € 495.000 | € 4.853 |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | 6 | C | € 385.000 | € 3.130 |
| Heirweg 48 Zilverkamp 1e fase | 99 | 4 | C | € 375.000 | € 3.788 |
| Gangulphusstraat 34 Brouwersland | 96 | 4 | E | € 330.000 | € 3.438 |
| Bredestraat 83 Brouwersland | 92 | 4 | B | € 395.000 | € 4.293 |
| Esdoornstraat 42 Klappenburg | 88 | 5 | E | € 369.000 | € 4.193 |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | 6 | B | € 445.000 | € 3.296 |