house · resale
Hoogstraat 123
4702ZS Roosendaal · Parklaan-Hoogstraat · wijk Wijk 02 Noord · Roosendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Roosendaal met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 3.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoogstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 94 | 121 | G | € 349.000 | € 2.884 |
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 1.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 3402 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 258.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Curio Vavo — 0.09 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dunant — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Dunant — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 2.23 km |
| OV-station | Station — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria RBC — 0.12 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.802 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 361 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Vermeerlaan 219 Scherpdeel | 85 | C | € 325.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 342.000 | € -7.000 | |
| Boulevard 77 Centrum-Oud | 111 | E | € 299.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 335.630 | € -13.370 | |
| Bandeliersberg 196 Minnebeek-Watermolen | 104 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -14.000 | |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | B | € 349.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 363.080 | +€ 14.080 | |
| Jasmijnberg 81 Tolberg-Centrum | 83 | B | € 359.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 368.130 | +€ 19.130 | |
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | D | € 300.000 |
+€ 29.160
3 stap(pen)
|
€ 329.160 | € -19.840 | |
| Begoniastraat 8 Keijenburg | 106 | B | € 360.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 371.660 | +€ 22.660 | |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | B | € 369.500 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 383.030 | +€ 34.030 | |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | A | € 392.500 | +€ 0 | € 392.500 | +€ 43.500 | |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | G | € 349.000 |
+€ 48.400
6 stap(pen)
|
€ 397.400 | +€ 48.400 | |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 51.000 | |
| Jacob van Ruijsdaelstraat 16 Ettingen | 73 | G | € 255.000 |
+€ 29.200
6 stap(pen)
|
€ 284.200 | € -64.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Begoniastraat 8 Keijenburg | 106 | 4 | B | € 360.000 | € 3.396 |
| Bandeliersberg 196 Minnebeek-Watermolen | 104 | 5 | A | € 335.000 | € 3.221 |
| Boulevard 77 Centrum-Oud | 111 | 4 | E | € 299.000 | € 2.694 |
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | 5 | D | € 300.000 | € 2.778 |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | 5 | A | € 392.500 | € 3.568 |
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | 5 | C | € 425.000 | € 4.126 |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | 5 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Glymesstraat 4 Wouw | 108 | 4 | E | € 450.000 | € 4.167 |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Jan Vermeerlaan 219 Scherpdeel | 85 | 4 | C | € 325.000 | € 3.824 |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | 4 | G | € 349.000 | € 2.884 |
| Jasmijnberg 81 Tolberg-Centrum | 83 | 4 | B | € 359.000 | € 4.325 |