apartment · resale
Haparandaweg 792
1013BD Amsterdam · Houthavens-West · wijk Houthavens · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 26 m² |
| Kamers | 1 (0 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MakelaarDijck (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 apartments in Amsterdam met 18–33 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 11.290/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Haparandaweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Haparandaweg 752 | 102 | A+ | € 895.000 | € 8.775 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 12739 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 875.000 deze listing -66% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EC01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School De Spaarndammerhout — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ukkie Puk — 0.6 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuwe Houthaven — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | U-clinic — 0.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 3.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Isolatorweg — 2.02 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Vessel — 0.11 km · 26 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 60.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 26 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 364 per jaar (~€ 30/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.457 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~286 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~78 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 93 m³ |
| Indeling | 1 kamer |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | B | € 300.000 |
+€ 4.180
2 stap(pen)
|
€ 304.180 | +€ 5.180 | |
| Welnastraat 219 Amstelkwartier-Noord | 28 | A | € 285.000 |
+€ 2.240
1 stap(pen)
|
€ 287.240 | € -11.760 | |
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | G | € 265.000 |
+€ 10.560
7 stap(pen)
|
€ 275.560 | € -23.440 | |
| Bos en Lommerplantsoen 11 Robert Scottbuurt-West | 29 | A | € 269.000 |
+€ 2.320
1 stap(pen)
|
€ 271.320 | € -27.680 | |
| Vijzelstraat 95 Vijzelstraatbuurt | 27 | A | € 325.000 |
+€ 2.160
1 stap(pen)
|
€ 327.160 | +€ 28.160 | |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | C | € 325.000 |
+€ 9.240
3 stap(pen)
|
€ 334.240 | +€ 35.240 | |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | D | € 325.000 |
+€ 9.800
4 stap(pen)
|
€ 334.800 | +€ 35.800 | |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | A | € 345.000 |
+€ 2.640
1 stap(pen)
|
€ 347.640 | +€ 48.640 | |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | G | € 335.000 |
+€ 14.880
7 stap(pen)
|
€ 349.880 | +€ 50.880 | |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | A | € 350.000 |
+€ 2.480
1 stap(pen)
|
€ 352.480 | +€ 53.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Welnastraat 219 Amstelkwartier-Noord | 28 | 1 | A | € 285.000 | € 10.179 |
| Vijzelstraat 95 Vijzelstraatbuurt | 27 | 2 | A | € 325.000 | € 12.037 |
| Bos en Lommerplantsoen 11 Robert Scottbuurt-West | 29 | 1 | A | € 269.000 | € 9.276 |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | 2 | D | € 325.000 | € 11.607 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | 1 | B | € 300.000 | € 13.636 |
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | 1 | G | € 265.000 | € 12.045 |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | 2 | G | € 335.000 | € 10.806 |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | 2 | A | € 350.000 | € 11.290 |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | 1 | C | € 325.000 | € 9.848 |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | 2 | A | € 345.000 | € 10.455 |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Keizersgracht 159 Leliegracht e.o. | 32 | 2 | unknown | € 435.000 | € 13.594 |