apartment · resale
Amsterdamsestraatweg 831
3555HK Utrecht · Zuilen-Noord · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PEEK&POMPE MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 apartments in Utrecht met 35–66 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 7.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.800 |
|---|---|
| Dichtheid | 5305 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 438.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440244
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO Belle van Zuylen — 0.17 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuteropvang de Cirkel — 0.86 km |
| Supermarkt | Łowiczanka — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuilense Apotheek - Gezondheidscentrum De Brug — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Brug — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 2.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.93 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Parel van Zuilen — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 816 per jaar (~€ 68/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.739 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~663 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 166 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 19.240
5 stap(pen)
|
€ 354.240 | +€ 4.240 | |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | C | € 335.000 |
+€ 9.400
2 stap(pen)
|
€ 344.400 | € -5.600 | |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | C | € 335.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 342.800 | € -7.200 | |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | C | € 349.500 |
+€ 9.000
2 stap(pen)
|
€ 358.500 | +€ 8.500 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 359.880 | +€ 9.880 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 |
+€ 11.000
2 stap(pen)
|
€ 361.000 | +€ 11.000 | |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 362.600 | +€ 12.600 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 13.770
3 stap(pen)
|
€ 363.270 | +€ 13.270 | |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | D | € 350.000 |
+€ 14.040
3 stap(pen)
|
€ 364.040 | +€ 14.040 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
4 stap(pen)
|
€ 367.820 | +€ 17.820 | |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | B | € 325.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 329.620 | € -20.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | 2 | A | € 389.000 | € 7.340 |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Zevenwouden 54 Lunetten-Noord | 50 | 2 | B | € 295.000 | € 5.900 |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | 3 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | 3 | F | € 335.000 | € 6.442 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Keizersgracht 14 Lauwerecht | 50 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.500 |