databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Kiefskamp 54

1082KA Amsterdam · Gelderlandpleinbuurt · wijk Buitenveldert-West · Amsterdam

€ 449.500
€ 7.619 / m²
59 2kamers E
Foto 1 van Kiefskamp 54 Foto 2 van Kiefskamp 54 Foto 3 van Kiefskamp 54 Foto 4 van Kiefskamp 54 Foto 5 van Kiefskamp 54 Foto 6 van Kiefskamp 54 Foto 7 van Kiefskamp 54 Foto 8 van Kiefskamp 54 Foto 9 van Kiefskamp 54 Foto 10 van Kiefskamp 54 Foto 11 van Kiefskamp 54 Foto 12 van Kiefskamp 54

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.59 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 201 apartments in Amsterdam met 41–76 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-11.3% t.o.v. mediaan van € 8.594/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners4.705
Dichtheid10331 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 494.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt64%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363KQ04 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Mondo — 0.17 km · 23 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Bambini BSO — 0.09 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.1 km · 15 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen MC Gelderlandplein — 0.09 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.05 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Amsterdam Zuid — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius
Restaurant Youn — 0.11 km · 45 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.146 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.717 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.242 per jaar (~€ 187/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.333 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2006 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~885 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.298 per jaar en 1239 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingBlokverwarming
Warm waterCentrale voorziening
Energielabel (officieel)E
Inhoud200 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden 59 A+++ € 450.000 +€ 0 € 450.000 +€ 500
Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost 62 C € 449.000 +€ 0 € 449.000 € -500
Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost 53 C € 450.000 +€ 0 € 450.000 +€ 500