Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 197 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ruijgrok Makelaars, waar uw woontoekomst begint! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in De Ronde Venen met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 5.095/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 3.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 5026 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 466.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VeenLanden College — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dokter Beeker en Dokter Rietveld — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nixtamal — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.210 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.942 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~121 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompact HR28/24 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 429 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | A | € 565.000 |
+€ 35.700
3 stap(pen)
|
€ 600.700 | +€ 5.700 | |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | A | € 549.000 |
+€ 31.800
3 stap(pen)
|
€ 580.800 | € -14.200 | |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | C | € 565.000 |
+€ 55.000
5 stap(pen)
|
€ 620.000 | +€ 25.000 | |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | B | € 498.000 |
+€ 52.070
4 stap(pen)
|
€ 550.070 | € -44.930 | |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | D | € 475.000 |
+€ 74.100
6 stap(pen)
|
€ 549.100 | € -45.900 | |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | B | € 595.000 |
+€ 51.660
4 stap(pen)
|
€ 646.660 | +€ 51.660 | |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | C | € 489.000 |
+€ 48.500
5 stap(pen)
|
€ 537.500 | € -57.500 | |
| Meerkoetlaan 2 Zuiderwaard-Westerheul | 125 | A | € 625.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 662.500 | +€ 67.500 | |
| De Vang 21 Molenland | 101 | A | € 489.000 |
+€ 30.300
3 stap(pen)
|
€ 519.300 | € -75.700 | |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | A | € 645.000 |
+€ 44.100
3 stap(pen)
|
€ 689.100 | +€ 94.100 | |
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | C | € 650.000 |
+€ 46.000
5 stap(pen)
|
€ 696.000 | +€ 101.000 | |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 50.500
5 stap(pen)
|
€ 700.500 | +€ 105.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maansteen 89 Hofland | 110 | 5 | C | € 565.000 | € 5.136 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | 6 | A | € 565.000 | € 4.748 |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | 6 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Meerkoetlaan 2 Zuiderwaard-Westerheul | 125 | 4 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | 6 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | 4 | A | € 549.000 | € 5.179 |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | 5 | C | € 650.000 | € 6.436 |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | 6 | E | € 785.000 | € 6.331 |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | 5 | E | € 785.000 | € 5.815 |