house · resale
Eendrachtstraat 16
7553AW Hengelo (OV) · Tuindorp 't Lansink · wijk Wilderinkshoek · Hengelo (O)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Perceel | 243 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Des Huizes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Hengelo (O) met 49–92 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+27.6% t.o.v. mediaan van € 3.587/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Eendrachtstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Eendrachtstraat 15 | 77 | E | € 225.000 | € 2.922 |
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 1.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 3282 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Esrein — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Montessori Kinderopvang Mickey — 0.58 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Dienstapotheek Midden-Twente — 0.97 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | DC Klinieken — 0.76 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Gezondheidspark — 0.97 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pepperpot — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.195 per jaar (~€ 266/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.818 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2840 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1278 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.059 per jaar en 1917 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | F |
| Inhoud | 283 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | +€ 5.000 | |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 2.520
1 stap(pen)
|
€ 311.520 | € -13.480 | |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | G | € 300.000 |
+€ 2.550
1 stap(pen)
|
€ 302.550 | € -22.450 | |
| Antillenstraat 42 Weidedorp | 71 | C | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -35.000 | |
| Christiaan Huygenslaan 40 Tuindorp Zuid | 70 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -50.000 | |
| Rob de Vriesstraat 161 Weijinkshoek | 84 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Antillenstraat 42 Weidedorp | 71 | 4 | C | € 290.000 | € 4.085 |
| Christiaan Huygenslaan 40 Tuindorp Zuid | 70 | 3 | D | € 275.000 | € 3.929 |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | 4 | G | € 309.000 | € 3.679 |
| Rob de Vriesstraat 161 Weijinkshoek | 84 | 4 | A | € 275.000 | € 3.274 |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | 4 | G | € 300.000 | € 3.529 |
| Eendrachtstraat 15 Tuindorp 't Lansink | 77 | 3 | E | € 225.000 | € 2.922 |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | 4 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | 5 | D | € 330.000 | € 3.587 |
| Castorweg 203 Noord | 92 | 4 | C | € 250.000 | € 2.717 |