apartment · resale
Plantagekade 65
1018ZV Amsterdam · Plantage · wijk Weesperbuurt/Plantage · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MAKELAAR BERT (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 223 apartments in Amsterdam met 76–141 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+10.6% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.465 |
|---|---|
| Dichtheid | 7215 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 724.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AJ02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Boekmanschool — 0.5 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.87 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Vogel — 0.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Urk — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.97 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | de Plantage — 0.13 km · 94 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 204.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.680 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1417 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~436 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 330 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € 0 | |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | C | € 935.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 958.000 | +€ 8.000 | |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | € -25.000 | |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | C | € 965.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 988.600 | +€ 38.600 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € -55.000 | |
| Raadhuisstraat 44 Leliegracht e.o. | 97 | E | € 975.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 1.007.010 | +€ 57.010 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 1.007.870 | +€ 57.870 | |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | E | € 975.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 1.009.650 | +€ 59.650 | |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | C | € 995.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 1.015.200 | +€ 65.200 | |
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -75.000 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -75.000 | |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | 3 | A | € 875.000 | € 7.675 |
| Jan Luijkenstraat 66 P.C. Hooftbuurt | 107 | 3 | E | € 1.060.000 | € 9.907 |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | 3 | A | € 850.000 | € 7.203 |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Revaleiland 454 Houthavens-West | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Van Leijenberghlaan 2 Gelderlandpleinbuurt | 117 | 3 | A+ | € 800.000 | € 6.838 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Raadhuisstraat 44 Leliegracht e.o. | 97 | 3 | E | € 975.000 | € 10.052 |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | 4 | B | € 1.050.000 | € 9.545 |
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | 3 | A | € 800.000 | € 8.000 |