Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 236 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars Drunen - Vlijmen - Heusden I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Heusden met 95–176 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.118/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heusden
| Inwoners | 7.200 |
|---|---|
| Dichtheid | 2300 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 475.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07970501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijfhoeven — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Tierelantijn / BSO Alles Kids — 0.67 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Quadraat Vlijmen — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Klein Vlijmen — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.56 km |
| Restaurant | Chinees Restaurant Sin Yue — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.674 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.720 per jaar (~€ 227/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.901 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2312 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~816 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 544 per jaar en 544 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline nxt hrc 30 / cw5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 521 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonkheer de la Courtstraat 21 Vliedberg | 128 | C | € 550.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 561.520 | +€ 1.520 | |
| De Ganges 17 Venne-West | 151 | C | € 600.000 |
+€ 13.590
1 stap(pen)
|
€ 613.590 | +€ 53.590 | |
| Schanswijk 14 Elshout | 147 | E | € 590.000 |
+€ 32.340
3 stap(pen)
|
€ 622.340 | +€ 62.340 | |
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | C | € 445.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 456.070 | € -103.930 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jonkheer de la Courtstraat 21 Vliedberg | 128 | 6 | C | € 550.000 | € 4.297 |
| Schanswijk 14 Elshout | 147 | 6 | E | € 590.000 | € 4.014 |
| De Ganges 17 Venne-West | 151 | 6 | C | € 600.000 | € 3.974 |
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | 6 | C | € 445.000 | € 3.618 |
| Hudsonring 27 Venne-West | 103 | 6 | B | € 430.000 | € 4.175 |
| Van Schuppenstraat 11 Nieuwkuijk | 167 | 6 | A | € 795.000 | € 4.760 |