apartment · resale
Celebesstraat 58
1094ER Amsterdam · Timorpleinbuurt-Zuid · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vos & Kleian Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 221 apartments in Amsterdam met 42–79 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-6.7% t.o.v. mediaan van € 8.523/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Celebesstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Celebesstraat 34 | 66 | C | € 600.000 | € 9.091 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 29986 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bataviaschool — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.19 km |
| Supermarkt | Late Night Liquorstore — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sumatra Apotheek — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Drovers dog — 0.05 km · 96 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.417 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1037 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 244 per jaar en 244 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 198 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 484.850 | € -150 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 10.400
2 stap(pen)
|
€ 485.400 | +€ 400 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 9.280
2 stap(pen)
|
€ 484.280 | € -720 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 483.800 | € -1.200 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 480.760 | € -4.240 | |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | C | € 475.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 480.040 | € -4.960 | |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Eerste Oosterparkstraat 141 Oosterparkbuurt-Noordwest | 59 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | 3 | E | € 500.000 | € 8.333 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord | 60 | 3 | C | € 525.000 | € 8.750 |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 7.143 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | 3 | D | € 475.000 | € 8.190 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |