Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | marijke. makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Almelo met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 3.289/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almelo
| Inwoners | 2.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 390.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01411906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Bonkelaar — 0.12 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Brughuis — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Almelo — 0.78 km |
| OV-station | Almelo de Riet — 1.98 km |
| Restaurant | Wokrestaurant In Vuur en Vlam — 0.94 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.480 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.601 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almelo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ampsen 82 Schelfhorst Zuidoost | 106 | C | € 295.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 316.200 | +€ 6.200 | |
| Laurens Alma Tademastraat 10 Ossenkoppelerhoek West | 73 | D | € 259.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 278.710 | € -31.290 | |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | C | € 329.500 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 352.300 | +€ 42.300 | |
| Ambtstraat 17 Wonde en omgeving | 101 | C | € 239.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 259.200 | € -50.800 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ambtstraat 17 Wonde en omgeving | 101 | 4 | C | € 239.000 | € 2.366 |
| Ampsen 82 Schelfhorst Zuidoost | 106 | 5 | C | € 295.000 | € 2.783 |
| Ter Bruggehof 6 Ootmarsumsestraat en omgeving | 106 | 3 | B | € 375.000 | € 3.538 |
| Laurens Alma Tademastraat 10 Ossenkoppelerhoek West | 73 | 5 | D | € 259.000 | € 3.548 |
| Palissade 3 Nijrees | 113 | 4 | A | € 389.000 | € 3.442 |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | 5 | C | € 329.500 | € 2.890 |
| Deken Reijgerslaan 30 Parkweg en omgeving | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| De Ortolaan 10 Zeven Bosjes | 116 | 4 | B | € 550.000 | € 4.741 |