Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 413 m² |
| Perceel | 6770 m² |
| Kamers | 12 (6 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KLARENBEEK VASTGOED (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Lingewaard
| Inwoners | 1.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 591.000 deze listing +145% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17050105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vonkenmorgen — 0.89 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.89 km |
| Huisartsenpraktijk | Gendtse Huisartsen Groep — 1.0 km |
| Restaurant | Majulah — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.923 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 315.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 413 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 10.325 per jaar (~€ 860/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.783 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~9086 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~3717 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.717 per jaar en 3717 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 1.520 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 12 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lingewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.