databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Oudlandsestraat 55

4651MB Steenbergen (NB) · Steenbergen-Zuid · wijk Wijk 00 Steenbergen · Steenbergen

€ 457.500
€ 3.574 / m²
128 5kamers A
Foto 1 van Oudlandsestraat 55 Foto 2 van Oudlandsestraat 55 Foto 3 van Oudlandsestraat 55 Foto 4 van Oudlandsestraat 55 Foto 5 van Oudlandsestraat 55 Foto 6 van Oudlandsestraat 55 Foto 7 van Oudlandsestraat 55 Foto 8 van Oudlandsestraat 55 Foto 9 van Oudlandsestraat 55 Foto 10 van Oudlandsestraat 55 Foto 11 van Oudlandsestraat 55 Foto 12 van Oudlandsestraat 55

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.128 m²
Perceel205 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Steenbergen met 89–166 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-6.2% t.o.v. mediaan van € 3.810/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Steenbergen

Inwoners3.845
Dichtheid3143 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 325.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU08510002 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Gummarus — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Molenweg — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk huisartsenpraktijk Mikolajczyk — 0.68 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.184 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.283 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.355 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1664 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~512 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1973
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Avanta 28C (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud544 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Steenbergen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Philips Willemstraat 15 Dinteloord 120 C € 449.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 473.000 +€ 15.500
Hogendijk 29 Nieuw-Vossemeer 104 C € 420.000 +€ 20.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 440.800 € -16.700
Bollardveen 6 Steenbergen-Noord 95 C € 419.000 +€ 19.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 438.000 € -19.500
Simon Luymesstraat 5 Nieuw-Vossemeer 133 A € 489.000 +€ 0 € 489.000 +€ 31.500
Groene Kruisstraat 25 Dinteloord 105 C € 400.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 421.000 € -36.500
Duivenvoorde 14 Steenbergen-Zuid 117 C € 379.000 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 402.400 € -55.100

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Simon Luymesstraat 5 Nieuw-Vossemeer 133 5 A € 489.000 € 3.677
Philips Willemstraat 15 Dinteloord 120 6 C € 449.000 € 3.742
Duivenvoorde 14 Steenbergen-Zuid 117 5 C € 379.000 € 3.239
Nieuw-Vossemeersedijk 9 Nieuw-Vossemeer 132 5 B € 599.000 € 4.538
Welbergsedijk 50 Welberg 137 6 F € 579.000 € 4.226
Groene Kruisstraat 25 Dinteloord 105 4 C € 400.000 € 3.810
Hogendijk 29 Nieuw-Vossemeer 104 4 C € 420.000 € 4.038
Acacialaan 33 Steenbergen-Zuid 111 5 unknown € 299.000 € 2.694
Veerweg 11 Steenbergen-Centrum 134 4 B € 679.750 € 5.073
Bollardveen 6 Steenbergen-Noord 95 4 C € 419.000 € 4.411
Prinses Irenestraat 35 Dinteloord 101 4 A+ € 276.000 € 2.733
Oosterzeel 10 Steenbergen-Zuid 92 5 A € 335.000 € 3.641